15 Haziran 2014 Pazar

# Bobbi Brown Rich Brown Göz Farı #
Herkese Merhaba! Uzun bir ara oldu yine.:( Yalnız baktım da 2 ay kadar olmuş neredeyse ve 2 ay gibi bir zaman diliminde bir sürü şey olmuş hayatımda ve bir sürü şey değişmiş. :) Her gün farklı ve yeni bir gün o yüzden kıymet bilmek lazım. :) Bugünkü konuya geçersek çok sevdiğim bir üründen bahsedeceğim. İlk gördüğünüzde kahverengi bir far hiçbir özelliği yok işte diyebilirsiniz. :) .Çoğu palette olan bir renk evet benimde çoğu far paletlerimde var.   
Ambalajı gerçekten çok güzel sizi bilmem ama ben yuvarlak yerine kare ambalajı daha çok severim. :) Bobbi Brown farlarının yapısı her fara göre değişiyor, ben bu farın yapısını çok sevdim hem çok pigmentli hem de tozutma yapmıyor ve sürerken göz altlarına dökülme yapmıyor. 
Gördüğünüz gibi koyu bir kahve ve mat bir far içinde hiçbir ışıltı yok. Ben bu farı nasıl kullanıyorum ondan bahsedeyim. Eyeliner gibi sürüyorum ve farlar kalemlere oranla daha kalıcı olduğu için silikleşme yapmadan bütün gün dayanıyor. Tek seferde rengini rahatça veriyor. :) Rengini gerçekten çok seviyorum çok güzel bir kahverengi ve gözde inanılmaz güzel duruyor. Gölge yapmak içinde kullanıyorum arada kırışıklık bölgesine ama çok pigmentli olduğu için ilk önce elinizde biraz dağıtıp ondan sonra gözünüze sürmenizi tavsiye ederim. :)
Tekli far olmasını ayrıca seviyorum çünkü çantama atıp istediğim zaman tazeliyorum gün içerisinde. 

Gramajı hayli fazla kullan kullan bitmez cinsten görüldüğü gibi. :) 
Ve en sevdiğim özelliklerinden biri de istediğiniz zaman çıkartıp palet varsa elinizde ona takıp geri çıkartıp yerine takabiliyorsunuz. :) Herhangi bir şey gerekmiyor anında çıkıyor. :)
Gördüğünüz gibi rengini hemen veriyor. Burada iki kat sürdüm. Dediğim gibi gerçekten çok sevdim ve kesinlikle tebeşirimsi bir yapısı yok. Sizinde sevdiğiniz koyu kahverengi bir far var mı?
Son olarak instagram'da bahsetmiştim. Bu aralar bu makyaja sardım, sol taraftaki MAC jaunty farı tüm göz kapağıma sürüp,kaş altına Wet n Wild brulee farı sürüyorum ve son olarak Bobbi Brown rich brown'ı eyeliner gibi sürüyorum ve bitti. :)

5 yorum:

 1. En beceremediğim şeydir farı eyeliner gibi sürmek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha:D Aslında bana jel eyeliner veya likit eyeliner'dan daha kolay geliyor.:) Herhalde el alışkanlığı oldu bende hergün sürdüğümden.:/

   Sil
 2. Ah dediğinde ne haklısın, her günün değerini bilmek gerekir, zaten hayat hem fazlasıyla acımasız hem de kısacık, dimi? :) Bobbi Brown farlarına çok yabancıyım, henüz denememiş olsam da fena halde bir Bobbi Brown Rich Chocolate paletini isteyesim var ki sorma ^^ Tekli farlardaki kendiliğinden pandan ayrılma olayı hoş olmuş. Gününe daha çok keyif veren olarak güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen çok kısa zaten ve her günün anlamı farklı:) o paleti gördüm bende:) çok güzel gözüküyor, ben farlarını çok seviyorum hem çok pigmentli hem de kolayca dağıtabiliyorsun:) dimi ya kendiliğinden çıkartıp geri takabiliyorsun çok güzel:) teşekkür ederim :)

   Sil
 3. ben de bloğuma beklerim rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...